Yhteystiedot

Musiikkikoulu Groovehousen osoite

Limingantie 5, 2. kerros
90400 OULU

groovehouse_kartta

groovehouse_ovi_kuva

Groovehouse sijaitsee Limingantullissa Liiketulli -rakennuksessa. Sisäänkäynti on St1 -huoltoaseman autopesun vasemmalla puolella.

Autopaikat: St1 huoltoaseman pihan kaikki vapaana olevat parkkipaikat ovat Groovehousen asiakkaiden käytössä ilman aikarajoitusta.

Haluatko tutustumaan?

Lähetä sähköpostia osoitteeseen: tutustumaan@groovehouseoulu.fi tai lähetä viesti suoraan opettajalle. Kerro mikä sinua kiinnostaa ja milloin haluaisit tulla tutustumistunnille (30 min). Ilmoitathan myös, jos joku päivä tai kellonaika ei sinulle sovi. Tunnit pidetään pääsääntöisesti arkisin aikavälillä klo 15-21. Ilmoitamme sitten mahdolliset vapaat ajat, joista voit valita sinulle sopivan. Vastaamme viestiin mahdollisimman pian.

Laskutusasiat ja tiedustelut:

suvi@groovehouseoulu.fi
puh: 050 354 2199

Kitara, Ukulele

Janne Mikkonen (opetuspäivät ti ja ke)

janne@groovehouseoulu.fi
puh: 044 357 7441

Tuukka Nygård (opetuspäivät ma ja to)

tuukka@groovehouseoulu.fi
puh: 040 708 7012

Laulu

Niko Kuusela

niko@groovehouseoulu.fi
puh: 050 407 2445

Jenni Siuruainen

jenni@groovehouseoulu.fi
puh: 040 775 7103

Huilu, Muskari

Anna Peltomaa

anna@groovehouseoulu.fi
puh: 044 507 1290

Viulu, piano ja koskettimet

Elina Korhonen

elina@groovehouseoulu.fi
puh: 050 492 9345

Pauli Kananen (piano)

pauli@groovehouseoulu.fi
puh: 044 057 0208

Basso

Jyrki Perttu

jyrki@groovehouseoulu.fi
puh: 040 825 7091

Rummut, perkussiot

Tuomas Jaatinen

tuomas@groovehouseoulu.fi
puh: 040 775 4647

Suvi Buckman

suvi@groovehouseoulu.fi
puh: 050 354 2199

Kuorot ja bänditunnit

Ilmoittautumiset: suvi@groovehouseoulu.fi

 

Ilmoittautuminen

Ota rohkeasti yhteyttä soittamalla tai sähköpostilla, niin sovitaan sinulle sopiva tutustumisaika. Jos tutustumisen jälkeen et halua jatkaa tunteja, ei ensimmäisestä tunnista veloiteta mitään. Tutustuminen on kuitenkin ilmainen vain silloin, jos tunteja ei haluakaan aloittaa.

Ensimmäisellä tunnilla täytetään opettajan kanssa ilmoittautumislomake, johon kirjataan tarvittavat asiakastiedot sekä valitsemasi paketti. Huom: lomakkeen täyttäjän tulee olla täysi-ikäinen.