Yhteystiedot

Musiikkikoulun osoite

Limingantie 5, 2. kerros
90400 OULU

 

Laskutusasiat ja tiedustelut:

suvi@groovehouseoulu.fi
puh: 050 354 2199

Uudet ilmoittautumiset ja tuntien varaus; ota yhteys suoraan opettajaan. Yhteystiedot alla:

Kitara, Ukulele

Tuukka Nygård

tuukka.nygard@icloud.com
puh: 040 708 7012

Janne Mikkonen

jannmikkone@gmail.com
puh: 044 357 7441

Laulu

Aino Mero

ainomero@gmail.com
puh: 040 164 4505

Laulu ja huilu

Jenni Siuruainen

jenni.siuruainen@gmail.com
puh: 040 775 7103

Piano, koskettimet

Uusi opettaja tulossa syksyksi!

 

Basso

Joni Raikaslehto

joni.raikaslehto@gmail.com
puh: 0400 982808

Rummut, perkussiot

Tuomas Jaatinen

tjaatinen88@gmail.com
puh: 040 775 4647

Niko Konttinen

konttinen.niko@gmail.com
puh: 040 7727 767

Suvi Buckman (äitiyslomalla)

suvi@groovehouseoulu.fi
puh: 050 354 2199

Viulu

Katriina Ukkonen

katriina.ukkonen@gmail.com
puh: 040 528 4431

Harmonikka

Maiju Laurila

laurila.maijuss@gmail.com
puh: 050 560 2214

Pop-kuoro

Ellu Malkamäki

ellumarjatta.malkamaki@gmail.com
puh: 040 767 2865

Muskarit

Ilmoittautumiset: suvi@groovehouseoulu.fi

Bändikoulu ja Aikuisten musiikkiryhmä

Ilmoittautumiset: suvi@groovehouseoulu.fi

Ilmoittautuminen

Ota rohkeasti yhteyttä soittamalla tai sähköpostilla, niin sovitaan sinulle sopiva aika tulla tutustumaan maksutta. Jos tutustumisen jälkeen et halua jatkaa tunteja, ei ensimmäisestä tunnista veloiteta mitään. Tutustuminen on kuitenkin ilmainen vain silloin, jos tunteja ei haluakaan aloittaa.

Ensimmäisellä tunnilla saat mukaasi ilmoittautumislomakkeen, johon täytetään tarvittavat asiakastiedot ja palautetaan seuraavalla kerralla, jos päätät aloittaa opiskelun Musiikkikoulu Groovehousessa.