Yhteystiedot

Musiikkikoulun osoite

Limingantie 5, 2. kerros
90400 OULU

groovehouse_kartta

groovehouse_ovi_kuva

Groovehouse sijaitsee Limingantullissa Liiketulli rakennuksessa. Sisäänkäynti on autopesun vieressä, metallisten kierreportaiden takana.

Laskutusasiat ja tiedustelut:

suvi@groovehouseoulu.fi
puh: 050 354 2199

Uudet ilmoittautumiset ja tuntien varaus; ota yhteys suoraan opettajaan. Yhteystiedot alla:

Kitara, Ukulele

Tuukka Nygård

tuukka.nygard@icloud.com
puh: 040 708 7012

Janne Mikkonen

jannmikkone@gmail.com
puh: 044 357 7441

Laulu

Aino Mero

ainomero@gmail.com
puh: 040 164 4505

Niko Kuusela

niko.p.kuusela@gmail.com
puh: 050 407 2445

Huilu, Muskari

Anna Peltomaa

peltoan@gmail.com
puh: 044 507 1290

Piano, koskettimet

Elina Korhonen

elinakor11@gmail.com
puh: 050 492 9345

Basso

Jyrki Perttu

jyrki.perttu@hotmail.com
puh: 040 825 7091

Rummut, perkussiot

Tuomas Jaatinen

tjaatinen88@gmail.com
puh: 040 775 4647

Niko Konttinen

konttinen.niko@gmail.com
puh: 040 7727 767

Suvi Buckman (opetus maanantaisin)

suvi@groovehouseoulu.fi
puh: 050 354 2199

Viulu

Katriina Ukkonen

katriina.ukkonen@gmail.com
puh: 040 528 4431

Harmonikka

Maiju Laurila

laurila.maijuss@gmail.com
puh: 050 560 2214

Kuorot

Ilmoittautumiset: suvi@groovehouseoulu.fi

Muskarit

Ilmoittautumiset: suvi@groovehouseoulu.fi

Bändikoulu

Ilmoittautumiset: suvi@groovehouseoulu.fi

Ilmoittautuminen

Ota rohkeasti yhteyttä soittamalla tai sähköpostilla, niin sovitaan sinulle sopiva aika tulla tutustumaan maksutta. Jos tutustumisen jälkeen et halua jatkaa tunteja, ei ensimmäisestä tunnista veloiteta mitään. Tutustuminen on kuitenkin ilmainen vain silloin, jos tunteja ei haluakaan aloittaa.

Ensimmäisellä tunnilla saat mukaasi ilmoittautumislomakkeen, johon täytetään tarvittavat asiakastiedot ja palautetaan seuraavalla kerralla, jos päätät aloittaa opiskelun Musiikkikoulu Groovehousessa.